200639901919831 Spring naar content
typeMaisonnette
woonoppervlakte158 m2
slaapkamers3
buitenruimteGeen tuin
bouwjaar2008
energielabelA

Over de woning

Ben je op zoek naar een fantastisch, instapklaar appartement, bestaande uit twee woonlagen gelegen in hartje centrum van Breda in het complex Loods M? Neem dan contact met ons op en plan een bezichtiging! In dit prachtige appartement kijk je uit over de Nieuwe Mark. De woning is door de huidige bewoners fantastisch ingedeeld en met recht hotelchique te noemen. De prachtige keuken met spoeleiland, de heerlijke, ruime badkamer, drie slaapkamers, twee parkeerplaatsen in de parkeerkelder en twee bergingen. Het complex is voorzien van een lift, een gemeenschappelijke binnentuin en twee liften voor het bereiken van de parkeerkelder. Op korte afstand bevindt zich een supermarkt waar je terecht kunt voor je dagelijkse boodschappen, je loopt binnen een minuut het winkelcentrum in en de bushalte bevindt zich voor de deur. De uitvalswegen naar de snelwegen rondom Breda zijn eveneens snel en eenvoudig te bereiken.

Entree appartementencomplex:

Algemene entree, gelegen aan de Markendaalseweg met brievenbussen, bellen tableau (met videosysteem), lift en het trappenhuis. Tevens bereik je vanaf hier de gemeenschappelijke binnentuin. Vanuit de tuin bereik je het appartement. Het appartement is gelegen op de begane grond en de eerste verdieping van het complex.

Indeling appartement:

Eerste woonlaag:

Via de voordeur bereik je de hal met fonteintje, garderobekast en toegang tot een toilet, de meterkast en de woonkamer. Het ruime toilet is voorzien van een fraai wandcloset. De ruime woonkamer is voorzien van een riante vaste kastenwand, een Frans balkon en een prachtig uitzicht. Via de woonkamer bereik je de open keuken. De luxe, Italiaanse design keuken is voorzien van een spoeleiland met veel bergkasten, een kastenwand in L-opstelling, vaatwasser, afzuigkap, combi-oven en vier naast elkaar geplaatste kookpitten. De keuken is deels uitgevoerd in mat zwart en deels aluminium. Vanuit de keuken bereik je een lounge plek vanwaar je een heerlijk uitzicht hebt over het aan de voorzijde gelegen water. Van hieruit bereik je de trapopgang naar de tweede woonlaag.

Tweede woonlaag:

Via de prachtige hal met veel vaste kastruimte, bereik je de drie slaapkamers, de badkamer, het tweede toilet en de ruimte die de toegang biedt tot de wasruimte waar de aansluitpunten voor de wasmachine zijn gecreëerd.

De eerste slaapkamer is gelegen aan de zijkant en vanuit deze kamer heb je wederom een prachtig uitzicht op de Nieuwe Mark. De tweede slaapkamer is gelegen aan de voorzijde evenals de derde slaapkamer. Deze laatste is door de huidige bewoners in gebruik als werkkamer en voorzien van vaste kasten.
De zeer luxe badkamer is voorzien van een ligbad, een inloopdouche met regendouche gedeelte en een massagedouche en een wastafel met een mooi badkamermeubel met twee brede lades. Noemenswaardig is de luxe badkraan! De badkamer wordt verwarmd middels vloerverwarming en een zwarte design radiator. De tweede toiletruimte is wederom voorzien van een fraaie wandcloset en fonteintje.

Parkeerplaatsen:

Het appartement beschikt over twee parkeerplaatsen in de parkeergarage, gelegen onder het appartementencomplex. De parkeerplaatsen zijn bereikbaar middels twee autoliften.

Bergingen:

Het appartement is voorzien van 2 bergingen gelegen in parkeerkelder onder het complex.

Binnentuin:

Het appartementencomplex beschikt over een op het zuidwesten gelegen binnentuin. Deze kan door de eigenaren van het appartement gebruikt mag worden. De binnentuin biedt de toegang tot de gemeenschappelijke fietsenstalling en de ruimte waar de afvalcontainers staan.

Bijzonderheden:
- Prachtig, ruim instapklaar appartement gelegen aan de Nieuwe Mark
- Twee woonlagen (Voormalig waren het twee appartementen)
- Super luxe leuken met o.a. een spoeleiland
- Moderne badkamer
- Veel bergruimte door de vele vaste kasten
- Het gehele appartement is voorzien van vloerverwarming
- 3 slaapkamers
- Twee eigen parkeerplaatsen in de parkeerkelder
- Twee eigen bergingen, eveneens in de parkeerkelder
- De servicekosten bedragen circa €381.74,- per maand (appartement en de twee parkeerplaatsen), vanaf 2022 zullen de VVE bijdrage ca. € 395.59 per maand bedragen;
- Stadscentrum gelegen voor de deur;

Kenmerken

Financieel
Vraagprijs
€ 600.000,-
Status
Verkocht
Bouw
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2008
Dak type
Zadeldak
Oppervlakten en inhoud
Wonen
158 m2
Overige inpandige ruimte
0 m2
Gebouwgebonden buitenruimte
0 m2
Inhoud
517 m3
Indeling
Aantal kamers
4
Aantal badkamers
1
Aantal slaapkamers
3
Aantal woonlagen
2
Voorzieningen
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, TV kabel, Lift
Energie en isolatie
Energieklasse
A
Isolatievormen
Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas, Volledig geïsoleerd
Warm water
CV ketel
Verwarming
CV ketel
CV ketel type
combi
Buitenruimte
Type buitenruimte(s)
Geen tuin
Bergruimte
Soort
Vrijstaand steen
Voorzieningen
Voorzien van elektra
Ligging
Parkeer faciliteiten
Openbaar parkeren, Betaald parkeren, Parkeergarage, Parkeervergunningen, Op eigen terrein, Op afgesloten terrein
Ligging
Aan water, Aan drukke weg, In centrum

Plattegronden