200639901919831 Spring naar content
typePenthouse
woonoppervlakte138 m2
slaapkamers2
buitenruimteZonneterras
bouwjaar2006
energielabelA

Over de woning

In Oosterhout Zuid, in de wijk “Oosterheide” gelegen royaal 3-kamerappartement (type penthouse), op de 2e verdieping van het appartementencomplex “Hortensiahof” (bouwjaar 2006). Het betreft hier een heerlijk appartement met comfortabele en ruime leefruimtes. Het appartement is prettig ingedeeld met onder meer een ruime woonkamer (ca. 48 m²) en een fijn dakterras (ca. 22 m²), een praktisch ingerichte open keuken, 2 royale slaapkamers en een keurige badkamer, toiletruimte en twee ruime bergingen. Daarnaast beschikt het appartement ook over een garage in de afgesloten parkeerkelder van het complex.

Het appartement is gelegen nabij het winkelcentrum Zuiderhout op 5 fietsminuten van het centrum van Oosterhout, natuurgebieden, golfbaan en diverse uitvalswegen. Het complex is voorzien van een lift en beschikt over een prachtige overdekte binnentuin/atrium met diverse beplantingen en gezellige zithoeken waar je als bewoner gebruik van kunt maken.

Om een goed beeld te kunnen vormen van de ruimte en sfeer dien je het complex en het appartement gezien te hebben. Maak dan ook een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging. Wij laten jou het graag zien!

CENTRALE HAL
Via de gezamenlijke entree heeft u toegang tot het complex, welke naast appartementen ter plaatse van de begane grond eveneens beschikt over een overdekte binnentuin. De entree is voorzien van automatische deuren en een video-intercom. Naast een trappenhuis is het complex voorzien van een liftinstallatie. Het appartement is vervolgens bereikbaar via de galerij, welke zich aan de binnenzijde van het complex bevindt.

INDELING APPARTEMENT
Het te verkopen appartement is gelegen op de 2e verdieping en de indeling is als volgt:

Ruime ontvangsthal voorzien van een praktische garderobenis, meterkast (9 groepen + 2 aardlekschakelaars) en is keurig afgewerkt met onder meer spachtelputz wanden en spuitwerk plafond. Vanuit de gang is de toiletruimte en de woonkamer toegankelijk.

De toiletruimte is geheel betegeld in een lichte kleurstelling en is voorzien van een wandcloset, fonteintje en mechanische ventilatie.

De royale woonkamer (ca. 48 m²) heeft een vrij uitzicht aan de voorzijde van het complex en veel lichtinval door de grote raampartijen over de gehele breedte van de kamer. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het royale dakterras. Verder is de woonkamer voorzien van een gezellige gashaard en een airco (Daikin/2020) en heb je een open verbinding met de keuken.

Het dakterras is gelegen op het zuiden en biedt een groen, vrij uitzicht over de directe omgeving. Vanaf het dakterras zijn 2 royale bergingen toegankelijk.

De open keuken grenst direct aan de woonkamer en is voorzien van een luxe Siematic keuken in hoekopstelling met een granieten aanrechtblad, 1,5 RVS spoelbak, vaatwasser, hete luchtoven, inductiekookplaat, geïntegreerde afzuigkap, koelkast, 4-laden vriezer en veel onder- en bovenkasten en laden. Via de keuken is een tussenhal bereikbaar.

De tussenhal biedt toegang tot de 2 slaapkamers, badkamer en de technische ruimte.

Slaapkamer 1, voorzien van een loopdeur met toegang tot het dakterras en een grote kledingkast en airco (Daikin/2020).

Slaapkamer 2, voorzien van een loopdeur met toegang tot het dakterras.

De ruime badkamer is geheel betegeld en is in dezelfde stijl als de toiletruimte ingericht. Er is een ruime inloopdouche met thermostaatkraan, een zwevend toilet, dubbele wastafel, een design radiator en een wandmeubel. Verder is er mechanische ventilatie.

In de technische ruimte vind je de HR combiketel (Ferroli/2020) gecombineerd met een WTW installatie (AGPO). Tevens bevindt zich hier een wandmeubel, een stortbakje en de aansluitingen voor wasapparatuur.

PARKEERPLAATS
Direct rondom het appartementencomplex is voldoende parkeergelegenheid voor het stallen van uw auto.
Daarnaast beschik je over een afsluitbare garage. Deze is voorzien van een elektrische kanteldeur en is bereikbaar via de afsluitbare kelder onder het appartementencomplex.

BIJZONDERHEDEN:
- VvE bijdrage is € 241,10 per maand
- Alle loopdeuren naar het dakterras zijn voorzien van horren tegen de muggen.
- Bijzonder veel daglicht toetreding in het appartement.
- Zowel de woonkamer als de hoofdslaapkamer zijn voorzien van airco’s
- Appartement is gelegen op de bovenste verdieping.
- Gelegen op loopafstand van winkelcentrum Zuiderhout.
- Voldoende parkeer gelegenheid voor eigen auto, ook voor uw gasten rondom het complex.

Kenmerken

Financieel
Vraagprijs
€ 550.000,-
Status
Beschikbaar
Bouw
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2006
Dak type
Plat dak
Oppervlakten en inhoud
Wonen
138 m2
Overige inpandige ruimte
9 m2
Gebouwgebonden buitenruimte
22 m2
Inhoud
444 m3
Indeling
Aantal kamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal slaapkamers
2
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, TV kabel, Lift, Airconditioning
Energie en isolatie
Energieklasse
A
Isolatievormen
Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas, Volledig geïsoleerd
Warm water
CV ketel
Verwarming
CV ketel
CV ketel type
Ferroli
Buitenruimte
Type buitenruimte(s)
Zonneterras
Hoofdtuin
Zonneterras
Hoofdtuin opp.
22 m2
Hoofdtuin positie
West
Bergruimte
Soort
Inpandig
Ligging
Parkeer faciliteiten
Openbaar parkeren
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht

Plattegronden